Patchcordy i pigtaile

Patchcordy i pigtaile

W ofercie  wszelkie kofiguracje  patchcordów i pigtaili:

- cała gama złączy w wersjach simplex/duplex

- różne rodzaje włókna

-  długości od 1 do 50m

Lista najbardziej popularnych poniżej.

Wszystkie dostępne konfiguracje w specyfikacji.

 

Kod Opis
TEN-1125S-L2TY-1 Patchcord SC/APC-SC/APC SIM. LSZH 2mm ścisła tuba  G057A2 żółty dł. 1 m
TEN-1125S-L2TY-2 Patchcord SC/APC-SC/APC SIM. LSZH 2mm ścisła tuba  G057A2 żółty dł. 2 m
TEN-1125S-L2Y-3 Patchcord SC/APC-SC/APC SIM. LSZH 2mm ścisła tuba  G057A2 żółty dł. 3 m
TEN-1125S-L2TY-5 Patchcord SC/APC-SC/APC SIM. LSZH 2mm ścisła tuba  G057A2 żółty dł. 5 m
TEN-1125S-L2TY-10 Patchcord SC/APC-SC/APC SIM. LSZH 2mm ścisła tuba  G057A2 żółty dł. 10 m
TEN-1225S-L2TY-2 Patchcord SC/APC-SC/PC SIM. LSZH 2mm ścisła tuba  G057A2 żółty dł. 2 m
TEN-1225S-L2TY-3 Patchcord SC/APC-SC/PC SIM. LSZH 2mm ścisła tuba  G057A2 żółty dł. 3 m
TEN-0122S-L9LY-2 Pigtail SC/APC SIM. LSZH 0.9mm lużna tuba G652D zółty dł. 2m
TEN-0122S-L2LY-2 Pigtail SC/APC SIM. LSZH 2 mm luźna tuba G652D zółty dł. 2m
TEN-A12SGT Adater SC/APC Simplex przeźroczyste zaślepki

 

 

Pobierz specyfikację

Patchcordy i pigtaile

Kontakt z nami

 

 

Teleste Sp. z o.o.
53-234 Wrocław,
ul. Grabiszyńska 241E

TEL. +48 71 793 77 51
biuro@teleste.com

Monika Filipczyk
TEL. +48 791 037 515
EMAIL: monika.filipczyk@teleste.com
Radek Masztakow
TEL. +48 534 037 615
EMAIL: radek.masztakow@teleste.com
Mariusz Zajdel
TEL. +48 534 037 815
EMAIL: mariusz.zajdel@teleste.com
Marcin Bagiński
TEL. +48 669 810 830
EMAIL: marcin.baginski@teleste.com

 

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.
Przeglądarka internetowa umożliwia zablokowanie plików cookie.

Zamknij [X]